آموزش گام به گام زبان انگلیسی مرتضی جاوید | zabannew

مجموعه Study English IELTS Preparations دارای 3 بخش است که تمامی این بخش ها به صورت مجزا در ادامه مطلب وب سایت شخصی قرار دارند. شما با انجام تمامی این روش ها در کنار یکدیگر بهترین نتیجه را خواهید گرفت. آیلتس مدرک مخصوص زبان بریتانیایی و تافل زبان انگلیسی آمریکایی است. برای این که بتوانید در این امتحانات قبول شوید باید به خوبی روی زبان انگلیسی تسلط داشته باشید. اما اگر می خواهید گرامر را به صورت جداگانه یاد بگیرید از این صفحه رایگان، یا از این کتاب کامل استفاده کنید. اما نکته ای که همه متخصصان با آن موافق هستند این است که عوامل خاص و متفاوت روی میزان دشواری یادگیری زبان برای افراد مختلف تأثیر می گذارد.

  • هم چنین به شما کمک می کند تا بتوانید متون انگلیسی را بسیار راحت تر و سریع تر درک کرده و بفهمید.
  • مهم نیست که نحوه آموزش گام به گام زبان انگلیسی شما چگونه است فقط باید مطمئن شوید که انگلیسی بخشی از زندگی شما شده است.
  • به طور مثال در ابتدای مسیر یادگیری نیازی به فرا گرفتن گرامر و ساختار زبان انگلیسی ندارید.
  • این که می‌دانید هر روز قدمی از این مسیر را برداشته‌اید، روحیه‌ی مضاعفی در شما ایجاد می‌کند که در نهایت باعث می‌شود روند یادگیری زبان انگلیسی برای شما سریع‌تر طی شود.
  • معمولاً مردم تأکید بیش از حدی به یادگیری زبان انگلیسی به‌صورت سنتی دارند.

آموزش گام به گام زبان انگلیسی مرتضی جاوید | zabannew

کلیه مطالب این سایت رایگان است و برای استفاده نیاز به هزینه ندارد. درس ها  شامل آموزش ویدیویی صدا تصویر و PDF کتاب انگلیسی در زمان کوتاه میباشد. اگر به دنبال یک آموزش زبان موثر برای خود میگردید ما این مجموعه مفید را به شما پیشنهاد میکنیم. آموزش های زبان نصرت به آموزش زبان در 90 روز نیز معروف هستند. این مجموعه دارای 90 بخش است که شما تنها باید به آنها گوش دهید. مجموعه Effortless English دارای 6 بخش است که تمامی این بخش ها به صورت مجزا در ادامه مطلب قرار دارند.

راهنمای آموزش زبان انگلیسی از صفر به صورت گام به گام

در ابتدا به شما آفرین می‌گوییم که یادگیری زبان انگلیسی را آغاز کردید. یادگیری کامل زبان انگلیسی برای هر فردی مفید است چرا که می‌تواند با دنیای پهناور خود در ارتباط باشد. یادگیری زبان انگلیسی از صفر یک سفر بی پایان و لذت بخش است؛
مثل زبان پارسی خودمان که گاهی اوقات با ساختارها و کلمات جدیدی آشنا می‌شویم که قبلا آن را نشنیده بودیم. پس خیلی بهتر می‌شود اگر آموزش گام به گام زبان انگلیسی را به بخشی از فعالیت‌های روزمره‌ی خود تبدیل کنید.

اگر دقت کرده باشید در هر نوع آموزشی، از آسان به سمت دشوار می روند و آموزش به صورت کل به جزء است. اجازه دهید اینطور بگوئیم که شما اول کلیت موضوع را یاد می گیرید. به یاد دارید که در کودکی وقتی کلمه مامان و بابا را یاد گرفتید فکر می کردید که شما می توانید صحبت کنید. در مورد زبان آموزی آن هم آموزش یک زبان بیگانه هم داستان همین گونه است.

مرحله چهارم: در کشور خودتان انگلیسی را یاد بگیرید

اگر علاوه بر زبان مادری خود زبان دیگری را می شناسید، یادگیری زبان انگلیسی آسان تر می شود (مهم نیست که زبان مادری شما چیست). دلیلش این است که قبلا مغز خود را برای انتخاب الگوهای زبان جدید آموزش داده اید. به عبارت دیگر پس از یادگیری یک زبان جدید، یادگیری زبان های جدید بعدی آسانتر خواهد شد و حتی اگر زبان (های) یاد گرفته شده شبیه انگلیسی باشد خیلی بهتر است. شاید شما در یادگیری گرامر خیلی خوب عمل می‌کنید؛ بنابراین با گذاشتن زمان کمتری برای یادگیری گرامر، فرصت بیشتری برای یادگیری مهارت‌های دیگر زبان انگلیسی دارید.

بهترین آموزشگاههای زبان