بازسازی آسانسور نوسازی آسانسور + مشاوره رایگان شرکت آسانسور و پله برقی هیرو

بازسازی آسانسور نوسازی آسانسور + مشاوره رایگان شرکت آسانسور و پله برقی هیرو

پوشش داخلی کابین آسانسور امروزه با استفاده از ورقه های استیل، ام دی اف و فرمیکا انجام می ‌شود. انتخاب نوع پوشش داخلی، نقش موثری بر هزینه بازسازی کابین آسانسور دارد. قیمت بازسازی کابین آسانسور با ورق استیل ضد خش به دلیل مرغوبیت، کیفیت بالاتر و استحکام و زیبایی نسبت به پوشش دیگر کابین آسانسور یعنی فرمیکا و ام دی اف بالاتر خواهد شد. در بسیاری از مواقع نیز پوشش داخلی کابین با استفاده از آینه کاری انجام می ‌شود. هزینه بازسازی کابین آسانسور در این حالت به مساحت آن و میزان آینه به کار رفته دارد. اگرچه قدیمی شدن دلیل اصلی به روزرسانی و بازسازی آسانسور است، اما میزان استفاده از تجهیزات نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

شرکت آسانبر ایمن الوند دارای سابقه مدیریتی ۲۰ ساله در صنف آسانسور اماده ارائه تمامی خدمات در زمینه… گاهی اوقات باید آسانسور را به صورت کامل تعویض کرده و آسانسور جدید را شرکت آتیس نصب کرد. وقتی که عمر متوسط قطعات آسانسور به‌پایان می‌رسد، زمان آن فرا می‌رسد که آسانسور را نوسازی کنید.

  • از طریق راه های ارتباطی زیر میتوانید با کارشناسان آقای آسانسور در تماس باشید.
  • اگر مشغول ساخت و ساز هستید یا به دنبال شرکت آسانسور قابل اعتماد در زمینه کارهای می گردید حتما با هیرو آسانسور تماس بگیرد و از خدمات متنوع این شرکت بهره مند شوید.
  • آسانسورهای هیدرولیکی به طور معمول دارای طول عمر 20 تا 25 ساله هستند در حالی که آسانسورهای کششی سیمی دارای طول عمر حدود 30 سال هستند.
  • جایگزینی آسانسور موجود با آسانسوری جدید باید همیشه آخرین گزینه باشد، زیرا نه تنها برای شما بسیار گران تمام خواهد شد، بلکه در حالی که بدترین گزینه برای محیط زیست نیز به حساب می‌آید.

زمان جابجائی و پاسخ دادن می تواند در حدود ۴۰% کاهش یابد.صداهای مزاحم در حد قابل توجهی حذف خواهد شد و کیفیت سواری بهبود خواهد یافت در ادامه سیستم های نوسازی شده می تواند در مصرف انرژی حدود ۳۰% صرفه جوئی کند و میزان قرار گرفتن در معرض محکومیت را کاهش دهد. هنگامی که آسانسور به انتهای عمر خود نزدیک می‌شود یا از آن فراتر می‌رود، اجزای آن شروع به فرسوده شدن می‌کنند و تعمیرات مداوم آن‌ها هزینه‌بر می‌شود. در نتیجه یافتن قطعات جایگزین به تدریج دشوار می‌شود و هر چه دشواری یافتن این قطعات بیشتر باشد، آسانسور به آخر عمر خود نزدیک‌تر شده است و اختلالات در کارکرد آن به شکل روزافزون افزایش می‌یابد. این اختلالات می‌توانند هم برای صاحبان ساختمان و هم برای مسافران آسانسور، به ویژه در ساختمان‌های پرتردد مانند بیمارستان‌ها، هتل‌ها و مراکز تجاری کابوس‌وار باشند. از آنجایی که آسانسورها سیستم‌های بسته‌ای هستند و پس از نصب، مصرف کننده تعامل چندانی با بیشتر قطعات ندارد، پس از استفاده طولانی مدت، نیاز به بازسازی آسانسور ناگزیر به‌نظر می‌رسد.

تزیینات نباید با پیچ یا پرچ به‌صورتی که از داخل کابین آسانسور نمایان باشد به بدنه متصل شوند. طبق قوانین استاندارد برای ساخت و تزئینات کابین نمی توان هر ماده‌ای استفاده کرد پس باید دقت کنید که نوع تزیینات باید به صورتی انتخاب شود که قابلیت اجرا داشته باشد. عموما به تعمیر آسانسور از نظر مکانیکی، بازسازی آسانسور گفته می‌شود. تمام وسایلی که ما در اطراف خود می‌بینیم و از آنها استفاده می‌کنیم دارای عمر مفید هستند که بسته به نحوه استفاده ما از آنها طول عمرشان تغییر می‌کند. با پایان عمر مفید، وسایل ممکن است از نظر ظاهری فرسوده و یا از نظر مکانیکی دچار اختلال شوند و به بازسازی نیاز پیدا کنند.

نصب آسانسور توسط ربات‌ها، ابتکار جدید شیندلر

متریال های دیگری که در بازسازی کابین آسانسور مورد استفاده قرار می ‌گیرد ام دی اف و فرمیکا است که قیمت کمتری نسبت به استیل دارد. بنابراین اگر به دنبال بازسازی ارزان کابین آسانسور هستید، می توانید این نوع متریال را انتخاب کنید. نوع طراحی داخلی کابین آسانسور برای استفاده کنندگان بسیار پر اهمیت است. همانطور که کابین باید جان پناه امنی برای مسافرین باشد، باید از ظاهر زیبایی هم برخوردار باشد. بازسازی و مدرن نمودن کابین آسانسور باعث می شود تا مسافر در زمان کوتاهی که در کابین بسر می برد علاوه بر امنیت احساس آرامش داشته باشد.

پاسخ به این پرسش تا حدود زیادی به این بستگی دارد که آسانسور شما از چه نوعی است و چند سال از شروع کارکرد متوالی آن گذشته است. آسانسورهای هیدرولیکی به طور معمول دارای طول عمر 20 تا 25 ساله هستند در حالی که آسانسورهای کششی سیمی دارای طول عمر حدود 30 سال هستند. آسانسورهای کششی بدون ماشین به دلیل اتکا به کنترل کننده‌های رایانه‌ای و مواد سبک‌تر، کوتاه‌ترین طول عمر (10 تا 15 سال) را دارند.

قیمت خدمات مشابه در بازار سنجاق

بازسازی و طراحی داخلی کابین را باید از افراد با تجربه در این زمینه در خواست کرد. سازندگان و طراحان کابین آسانسور در برخی مواقع با آگاهی از نوع سلیقه اهالی ساختمان مدل داخل کابین را طراحی می کنند. در بسیاری از موارد طراحی داخل کابین ها براساس مدل های قدیمی ایجاد شده اند که بعضا با سلیقه استفاده کنندگان سازگار نیست.

ویدئوی آسانسور نصب شده اوتیس در سال 1954

ممکن است بعد از گذشت چندین سال آسانسور کششی تخریب شود و نیاز به به روز رسانی و تعمیر داشته باشد. در این صورت می توان ماشین DC را با دور انداختن مجموعه مولد موتور (m-g) و نصب یک موتور AC به جای آن تعمیر کرد. و بازرسان نسبت به گذشته در مورد آسانسورها دقیق تر و سخت گیرانه تر عمل می کنند. شرکت آکسون فراز صنعت ، یکی از پیشگامان در صنعت آسانسور و پله برقی می باشد که در سال ۱۳۸۷ تاسیس شده… این شرکت با سابقه ۱۲ ساله خود در نصب و راه اندازی و سرویس و نگهداری آسانسور مفتخر به داشتن ۱۳۰۰… بیش از 10 سال از تاریخ نصب آسانسور گذشته است و در این مدت بازسازی و تعمیر نشده است.