تجهیزات شبکه Network شرکت پردازش رایان پژواک فروش تجهیزات شبکه-امن باش

هچنین با توجه به اندازه و ابعاد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. پریز شبکه و کامیپوتر و یا لپ تاپ توسط کابل شبکه به یکدیگر متصل هستند. با ورود به منوی تجهیزات پسیو و زیر منوی پریز شبکه می توانید قیمت پریز شبکه روکار و توکار و دیگر تچهیزات را مورد بررسی قرار داده و خرید خود را انجام دهید. زمانی از فیبر نوری استفاده می کنیم که بخواهیم ارتباط بین مسافت های بیشتر از 100 متر را با پهنای باند بالا برقرار سازیم.

ذخیره ساز تحت شبکه بدون هارد دیسک کیونپ مدل TS-EC1680U-E3-4GE-R2 QNAP

شرکت شبکه ارغوان علاوه بر فروش تجهیزات شبکه، تمامی خدمات شبکه و پشتیبانی شبکه را انجام می دهد. شما مشتریان عزیز می توانید پیش از خرید با مشاورین فروش ما مشورت و راهنمایی لازم در جهت انتخاب تجهیزات مناسب را کسب نمایید. لازم به ذکر است که در وب سایت شبکه ارغوان ارسال تمامی سفارشات به سراسر کشور رایگان بوده و مشمول هزینه ارسال نمی گردد. برای ایجاد ارتباط بین کارت شبکه و پریز و اتصال بین سوئیچ و پچ پنل از پچ کورد استفاده می‌کنند.

سوئیچ شبکه یکی از پرکاربرد ترین انواع تجهیزات شبکه به شمار می رود که بوسیله آن چندین کاربر می توانند ارسال اطلاعات لحظه ای را در شبکه انجام بدهند. سوئیچ مقل روتر که امکان ارتباط بین چند شبکه را فراهم می کرد، امکان ارتباط گره های متفاوت یک شبکه را به طور مستقیم فراهم می کند. به سوئیچ هایی که برای اتصالات شبکه داخلی استفاده می کنند LAN می گویند. تجهیزات شبکهبه مجموعه‌ای از ابزار و وسایلی گفته می‌شود که برای راه اندازی یک شبکه رایانه‌ای نیاز است. امروزه استفاده از شبکه های کامپیوتری و تجهیزات شبکه در سازمان ها و نهادهای بزرگ و کوچک توسعه یافته است.

پل یا بریج دستگاهی است که یک شبکه محلی را به دو یا چند سگمنت تقسیم می‌کند؛ یا از منظری دیگر، دو یا چند سگمنت را به هم متصل و آن‌ها را یک‌پارچه می‌کند. انتقال داده ها بر عهده پل است؛ به عبارت دیگر، این وسیله دو LAN را به یکدیگر متصل می نماید و داده هایی که بین آنها جا به جا می شوند را کنترل می کند. این نوع کابل در نقاط مختلف شبکه برای اتصالات مختلف مورد استفاده قرا می گیرد. به عنوان مثال از نوع های بزگ کابل کواکسیال به عنوان ستون فقرات هر شبکه ای استفاده می شود در حالی که از نوع کوچک و باریک آن برای اتصالات کوتاه بین ایستگاه های کاری موجود در شبکه استفاده می شود.

از این دستگاه جهت به اشتراک گذاری اطلاعات و داده ها در فواصل و مسافت های طولانی استفاده می شود. برای دیدن انواع کیستون شبکه روکار به منوی تجهیزات اکتیو شبکه مراجعه کنید. شما با ورود به منوی کیستون می توانید قیمت کیستون شبکه را در انواع مختلف بررسی کنید.

تجهیزات شبکه Network شرکت پردازش رایان پژواک فروش تجهیزات شبکه-امن باش

در فروش تجهیزات شبکه نقطه دسترسی نیز وجود دارد و در شبکه های WLAN مورد استفاده قرار گرفته می شود. هاب و سوئیچ به‌ عنوان اصلی ترین تجهیزات شبکه شناخته شده‌اند و خرید آن‌ها به‌ صورت مرغوب اهمیت زیادی دارد. بنابراین سعی کنید کارکرد هر کدام را به‌ خوبی مورد بررسی قرار دهید و از عملکرد صحیح‌شان اطمینان حاصل نمایید. اکثر افرادی که قصد خرید تجهیزات شبکه را دارند، هنگام انتخاب گزینه با کیفیت، دچار سردرگمی می‌شوند و نمی‌توانند خرید مناسبی داشته باشند. بر همین اساس، ما سعی داریم در ادامه یک راهنمای خرید تجهیزات شبکه به شما ارائه دهیم تا بتوانید با کمک گرفتن از آن، بهترین انتخاب‌ها را داشته باشید. در حالی که یک نقطه دسترسی از نظر فنی می‌تواند شامل اتصال سیمی یا بی سیم باشد، اما معمولاً به معنای یک دستگاه بی‌سیم است.

  • در این ویدئو آموزش تجهیزات شبکه و همچنین چگونگی پیکربندی شبکه به صورت مختصر آشنا خواهید شد.
  • روتر، دیتاهای دستگاه‌های موجود در شبک را به مقصد می‌رساند و با کمک آن به اینترنت وصل می‌شوند.
  • تجهیزات شبکه را از تکفانت آنلاین بخرید، در محل تحویل بگیرید …
  • سرعت سوئیچ و هاب نیز از اهمیت بالایی برخوردار هستند که نباید آنها را نادیده گرفت.

یک AP در لایه OSI دوم، لایه Data Link کار می‌کند و می‌تواند به عنوان پلی متصل به شبکه استاندارد سیمی به دستگاه‌های بی‌سیم یا به عنوان روتر انتقال داده از یک نقطه، دسترسی به نقطه دیگر را انجام دهد. روتر دستگاهی است که به دستگاه های شما اجازه اتصال به اینترنت را می دهد. روتر موجب اتصال چندین شبکه را به یکدیگر می شود و وظیفه برقراری و کنترل ارتباطات بین آن­ها را سایت امن باش بر عهده دارد. روترها معمولا شامل کلیدهایی هستند که اجازه می­ دهند شما چندین دستگاه را با استفاده از سیم به آن وصل نمایید و همچنین دارای یک رادیوی بی­سیم می باشند که امکان اتصال از طریق Wi-Fi را می ­دهند. همچنین کارت شبکه وایرلس نیز خود شامل دو دسته اکسترنال و اینترنال می باشد.

سرورها شامل کارت‌های رابط شبکه هستند که برای تهیه پردازنده‌های سرور با پورت‌های اترنت خارجی استفاده می‌شوند. این NICها برای اتصال سرورها به سوئیچ‌های شبکه از طریق کابل‌های داده و تجهیزات فیبر نوری استفاده می‌شوند. اصطلاح سوئیچ به طور کلی برای تجهیزاتی استفاده می‌شود که داده‌ها را با استفاده از اطلاعات سرآیند لایه 2 ارسال می‌کند. گاهی اوقات، ممکن است از یک سوئیچ اترنت به عنوان پل اترنت نیز یاد شود و می‌توان از این دو اصطلاح به جای یکدیگر استفاده کرد. اصطلاح روتر به طور کلی برای تجهیزاتی استفاده می‌شود که داده‌ها را با استفاده از اطلاعات هدر لایه 3 ارسال می‌کند. هر دو سوئیچ و روتر ممکن است در شبکه‌های مرکز داده ابری بزرگ، مورد استفاده قرار گیرند.

رسانه انتقال در شبکه چه کابل مسی باشد و یا کابل فیبر نوری جزء تجهیزات پسیو شبکه محسوب می‌شوند. کابل فیبر نوری از تجهیزات شبکه پسیو است که به منظور مسافت های بیش از 100 متر و پهنای باند بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد. شبکه ها معمولا شامل یک سرور شبکه که برنامه های کاربردی مرکزی را اجرا می کند، می باشند. این سرور ها مانند یک قطب IT عمل می کنند و محل ذخیره سازی فایل ها را فراهم می کنند. سرور یک نمونه برنامه درحال اجرا ( نرم افزار ) می باشد که قادر به پذیرش درخواست های کاربران و در نتیجه پاسخ به آنها می باشد.

مودم 4GLTE فضای خارجی OLF4 یوتل