روش اجرای سقف کاذب مشبک-سقف کاذب-رویا هوس

انتهای دیگر سیم را داخل یکی از شکاف‌های دایره ای روی رانر کرده و آن را با انبردست خم کنید. همچنین ممکن است به دلیل استفاده از آن‌ها در مدت زمان کوتاه نیاز به تعمیر و یا ترمیم داشته باشید. حدود دستمزد نصب این نوع سقف بدون مصالح متری، 40 تا 70 هزار تومان و روزمزد بین 500 تا 900 هزار تومان است. سازه مورد استفاده برای تمامی تایل ها یکی هست و بسته به اندازه تایل ممکنه از پروفیل های قوی تر یا ضعیف تری استفاده بشه. در اخر اینکه هزینه نهایی پروژه را بر اساس متراژی که دارید جویا شوید تا در انتهای کار اجرای سقف کاذب به مشکل برنخورید.

اگر به دنبال سقف کاذب ارزان هستید باید بگوییم این قبیل خدمات ساختمانی تنها با خرید یک محصول محاسبه نمی شود و به همین دلیل نمیتوان از روی قیمت پایه انواع سقف نتیجه گرفت که کدامیک ارزان تر و به صرفه تر از بقیه خواهد بود. از جدیدترین سقف های کاذب موجود در بازار است که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده این نوع سقف های جدید به سقف های فانتزی و دکوراتیو معروف هستند که با هزینه مناسب و سرعت عمل بالا فضای دلنشین و متفاوت به نمایش میگذارد. هزینه اجرای سقف بستگی به متراژ، نوع سقف، نوع مواد و مصالح و ….

بعضی از متریال هم هستن که اندازه استاندارد و اندازه اولیه اون ها یکی هست. برای کسب اطلاعات بیشتردر ارتباط با آسمان مجازی و نحوه اجرای آن و دیدن نمونه کارها کلیک کنید. برای کسب اطلاعات بیشتردر ارتباط با سقف کناف و نحوه اجرای آن و دیدن نمونه کارها کلیک کنید.

نصب سقف كاذب چوبی

این رو هم بگم که سقف کاذب CNC فقط به تایل مختصر نمیشه و طرح اون رو میشه به اشکال دایره ای هم در آورد ولی پلکسی و PVC استفاده شده در اون حتما از نوع تایل هستن که باید به شکل طرح CNC برش بخورن. بخاطر همین امکان داره مقدار بیشتری از مساحت طرح CNC، تایل پلکسی گلس و تایل PVC نیاز باشه. سازه ها معمولا در دو رنگ طلایی و نقره ای اجرا میشن و روی این سازه ها میشه تایل PVC مورد نظر با طرح دلخواه رو سوار کرد. در این نوع سقف از ورق روغنی، ورق گالوانیزه، گالوانیزه رنگی و ورق آلومینیوم استفاده می شود و در انواع ساده، سوراخ دار ریز و سوراخ دار درشت در بازار مصالح ساختمانی عرضه می شود.

روش اجرای سقف کاذب مشبک-سقف کاذب-رویا هوس

بعضی اوقات ممکن است بخواهید سقف کاذب را به گونه‌ای نصب کنید که بتوان به فضای بین سقف کاذب و سقف واقعی خانه دسترسی پیدا کرد؛ در چنین مواردی، باید سقف کاذب را به حالت تعلیق در بیاورید. در ادامه می‌خواهیم در رابطه با عوامل تاثیرگذار بر قیمت اجرای سقف کناف صحبت کنیم. نصب سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام جلوه ای زیبا و چشم نواز به آن داده و موجب حفاظت از سقف اصلی می شود. برای اجرای سقف کاذب حمام و سرویس های بهداشتی باید از مصالح ضد رطوبت و مقاوم در برابر آب استفاده نمود. از این رو، استفاده از سقف کاذب طلقی سرویس بهداشتی یکی از بهترین گزینه ها برای اجرا در دستشویی و حمام می باشد.

متداول‌ترین روش اجرای سقف کناف در مشهد به این صورت است که صفحات سقف کاذب مستقیماً روی تیرها نصب می‌شوند. برای این کار ابتدا باید یک قاب چوبی از تیرهای موازی با فاصله منظم بسازید. از آنجا که تیرهای سقف ممکن است از ارتفاع‌های مختلفی برخوردار باشند، اندازه گیری ارتفاع تیرهای قاب را در اولویت می‌دهند. نتیجه نهایی باید یک قاب باشد که دارای یک سطح پایه یکنواخت باشد.

سقف کاذب ۶۰ در ۶۰

به این صورت که اگر متخصص براتون طراحی انجام داد و باهاش به توافق رسیدن و قرارداد بستین، هزینه طراحی به عنوان تخفیف پروژهتون محسوب شده و رایگان خواهد بود. اما اگر متخصص براتون طراحی انجام داد ولی باهاش به توافق نرسیدین باید هزینه طراحی رو پرداخت کنین. تفاوت اصلی پنل PVC با تایل PVC در این هست که تایل PVC میتونه طرح های تزئیناتی برجسته هم داشته باشه ولی پنل ها معمولا طرح برجسته ندارن و برای نماهای برجسته مناسب نیستن. بخش های ضروری اون سازه و ورقه های کناف هست و بخش اختیاری اون هم پوشش عایق هست. پوشش عایق معمولا از جنس پشم شیشه و پشم سنگ هست که خاصیت عایق گرمایی و تا حدودی عایق صوتی داره. برای کسب اطلاعات بیشتردر ارتباط با سقف معرق و نحوه اجرای آن و دیدن نمونه کارها کلیک کنید.

اجرای سقف کاذب کناف

یکی مشاوره با پشتیبانان سلام ساختمان در مرحله اول است و دیگری مشاوره مستقیم با متخصصینی که برای اجرای کار بهتون معرفی شدن. اگر در شهرهای محدودهی سلام ساختمان باشین (استانهایی که در نقشهی بالا مشخص شده)، بین 24 تا 48 ساعت کاری طول میکشه تا پشتیبان سلام ساختمان باهاتون تماس بگیره. در این مرحله درز بین ورقه ها با بتونه پر میشه و سقف، برای نقاشی آماده میشه. اندازه اولیه، همون اندازه ای هست که تایل با اون اندازه ها در کارخانه ساخته میشه. در مقابل اون، اندازه استاندارد اندازه ای هست که در بازار بیشتر استفاده میشه و اجرا با اون اندازه ها انجام میشه.

فضای خالی بین سقف کاذب و سقف سازه ای فضای مناسبی را برای عبور لوله های تاسیسات فراهم می نماید. از دیگر مزایای نصب سقف کاذب ، کاهش تبادل حرارتی ، کاهش صدا ، امکان ایجاد فضای دکوراتیو و نورپردازی مناسب می باشد. اجرای سقف كاذب از هدر رفت انرژی سرمایشی و گرمایشی جلوگیری نموده و از این رو، نقش بسزایی در کاهش مصرف انرژی و هزینه های مربوط به تامین انرژی ایفا می نماید.

به طور معمول دستمزد استادکارانی که از مهارت بالاتری برخوردار می باشند، بیشتر است. این بار دیگر کار سختی نیست، اول تایل های اصلی را که به صورت کامل 60 در 60 است را روی سقف ایجاد کرد و هر چقدر که می توانید از تایلهای سالم روی سازه بهره مند شوید. در مورد سقف کاذب اسمان مجازی، گچی، سفید ساده یا هات استمپ روش نصب همین طریق است، اساسا تمامی سقفهایی که به صورت شصت در شصت است همین راه کار صادق است. بعضی از سقفها هم که به صورتهای مختلفی است و باید ابعاد را فراتر از ابعاد استاندارد نصب کنیم کافی است که خود شما یا کارشناسان ما ابعاد سقف را بفرمایند که در کارگاه تولید انجام وظیفه کنیم. رابیتس (راویز) یکی دیگر از انواع سقف کاذب است که از ورقه‌های فولادی ساخته شده و با هدف کاهش ارتفاع سقف، زیباسازی فضای داخلی و اجرای نورپردازی مخفی (نورمخفی) در ساختمان‌ها اجرا می‌شود.

  • به دلیل انجام کارهای پخت و پز در فضای آشپزخانه بهتر است برای اجرای سقف كاذب آن از مصالحی استفاده گردد که قابلیت شست و شو داشته باشند.
  • این پانل‌ها اکثرا به شکل گچی هست سقف کاذب کناف با فاصله از پیش تعیین شده اجرا می‌شود.
  • این سقف کاذب و دکوراتیو به صورت شبکه شبکه (مشبک) است که از انواع تایل گچی، تایل چوبی، پشم شیشه و ورق های آلومینیوم تشکیل میشود.
  • از این رو گاهی به منظور کاهش هزینه های مربوط به اجرای سقف كاذب چوبی ، تنها در بخشی از فضای سقف از چوب استفاده می گردد و به صورت ترکیبی با سایر مصالح اجرا می شود.
  • به طور کلی از مزایای اجرای سقف کاذب شیشه ای می توان به نصب آسان، سازگاری محیط زیستی، مقاومت در برابر رطوبت، طرح و رنگ متنوع و امکان نورپردازی ویژه اشاره نمود.