پاورپوینت مطالعات و برنامه فیزیکی ویلا فروشگاه معماری دیسامگ | memarinavaz

آرانو یک پکیج صفر تا صدی از معماری تا طراحی داخلی، دکوراسیون، فرنیچر، گرافیک، هویت بصری و برندینگ ارائه می دهد. ۳٫ پیش آمدگی ساختمان در همکف و طبقات ، در خارج از ۶۰% طول مجاز و در داخل زاویه ۴۵درجه ، حداکثر به میزان ۲ متر بلا مانع است ( رعایت ۶۰% مساحت الزامی است ). در آن زمان بود که برای نخستین بار ویلاها به عنوان خانه‌ها تفریحی و برون شهری قشر مرفه جامعه مطرح شدند. ویلاها طی قرون بعدی و با افول امپراطوری روم، ماهیت اصلی خود را از دست دادند و به صورت خانه‌های محقر روستایی یا به عنوان اماکن مذهبی برون شهری مورد استفاده قرار گرفتند.

زیبایی طبیعت مناطق شمالی ایران به همراه آب‌ و هوا مطلوب، باعث شده است به یکی از گزینه‌های محبوب برای سفر و ویلاسازی تبدیل پاورپوینت جدول برنامه فیزیکی ویلا شود. طراحی ویلا در مناطق شمالی کشور باید مطابق با شرایط اقلیمی این مناطق باشد. در طراحی پلان ویلا در شمال، باید تابش آفتاب را در نظر بگیرید تا ویلایی نورگیر داشته باشید. در مناطق شمالی کشور، نیمی از سال آب‌ و هوا ابری یا در حال بارش داریم که باعث می‌شود همیشه نور خورشید نتابد.

  • تهویه مناسب، نورپردازی و رنگ ملایم در اتاق خواب‌ها می‌تواند محیط آرامش‌بخشی را برای استراحت شما ایجاد کند.
  • یکی دیگر از مواردی که در طراحی و ساخت ویلا اهمیت دارد، هزینه‌های ساخت‌وساز و اخذ مجوزهای لازم است.
  • دیاگرام حبابی در گام بعدی دقیق تر شده و شکل و شمایل پلان به خود می گیرد.

فضای آشپزخانه باید امکان استفاده از نـور و تهویه طبیعی را هم دارا باشد. یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین فضاها در ویلا، قسمت نشیمن است که باید بیشتر به طراحی آن توجه شود. معمولا این قسمت مستقل از فضای پذیرایی طراحی شده و حالتی خصوصی دارد. فضای نشیمن باید رو به آفتاب باشد و به راحتی با بالکن و حیاط ارتباط داشته باشد.

فضای پذیرایی

پاورپوینت مطالعات و برنامه فیزیکی ویلا فروشگاه معماری دیسامگ | memarinavaz

در این طراحی اگرچه کمبود حریم خصوصی و افزایش  سر و صدا وجود خواهد داشت، اما به شما کمک می کند تا در هزینه ها صرفه جویی کنید . گروه معماری فراز از سال 1397 با هدف گسترش علم  معماری در ایران راه اندازی شد و با توجه به استقبال مخاطبان ، هم سلیقه ی شما و همپای رقبای عزیزمان ادامه خواهیم داد. گروه معماری فراز حامی مرکز نیکوکاری نیام می باشد و بخشی از خرید های شما بعنوان خیریه در نظر گرفته شده است. سندهای مربوط به مالکیت زمین مورد نظر اعم از اصل و کپی، شناسنامه دارنده‌ زمین مورد نظر در هر دو نسخه‌ اصل و کپی و در نهایت فیش مربوط به عوارض نوسازی زمین مورد نظر که پرداخت شده است. با تمام این اوصاف تمام تلاش ما بعنوان طراح بر این است که طرحی در چارچوب بودجه شما ارائه کنیم. بنابراین حتما در هنگام سفارش ما را از بودجه، خواسته ها و نیازهای دقیقتان مطلع کنید.

پاورپوینت سبک معماری هخامنشی

رعایت مثلث کار، استاندارد ابعادی کابینت ها، پیشبینی نور وظیفه ای زیر کابینت ها، پیشبینی زیرساخت تاسیساتی برقی و مکانیکی مناسب در آشپزخانه و … تمهیداتی هستند که شرکت طراح به طور اتوماتیک وار در کارتان لحاظ خواهد کرد. پروژه کامل ویلا برای نخستین بار و به طور اختصاصی توسط فروشگاه معماری دیسامگ و در قالب فایل اتوکدی، رویت، تری دی مکس، رندر، پوستر و PSD لایه‌باز تهیه و تدوین شده است و هم اکنون در اختیار شما عزیزان قرار دارد. شما با خرید و دانلود پروژه کامل ویلا پیش‌رو، یکی از بهترین نمونه‌های پروژه معماری ویلا را در دست خواهید داشت که می‌تواند به عنوان یک پروژه دانشجویی فوق‌العاده نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

جهت قرارگیری  ویلا